İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE

Katlanabilen çatı, akordeon gibi binanın üst tarafında yuvarlanan bir çatı türüdür. Geleneksel bir çatıdan daha kullanışlı ve işlevsel olduğu için modern mimarinin bir biçimidir. Döner bir çatı, geleneksel bir çatıya göre birçok avantaja sahiptir. Yeni başlayanlar için, herhangi bir sütun veya kiriş olmadan geniş alanları kaplamak için kullanılabilir. Ayrıca gerektiğinde ileri geri yuvarlanabildiği için geleneksel bir düz çatıdan daha iyi yalıtım ve havalandırma sağlar. İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE, hem yeni hem de mevcut binalara kurulabilen bir çatı kaplama sistemi türüdür. Bu sistemler, hafif olmaları ve kurulumu kolay olmaları gibi diğer sistem türlerine göre birçok avantaj sunarak onları birçok farklı uygulama için ideal bir çözüm haline getirir.

ROLLİNG ROOF Nerelerde Kullanılır?

Yuvarlanan çatılar, binanın çatı katında saklanmalarını sağlayan, geri çekilebilir şekilde inşa edilmiş bir çatı şeklidir. Bu çatı türü, çatı katı olmayan binalar veya binalarını daha enerji verimli hale getirmek isteyenler için iyi bir seçimdir. Aynı zamanda restoran, kafe, otel gibi işletmelerde açık alan oluşturmak ve gerektiğinde kapatmak için yaygın olarak kullanılabilir. İZMİR ROLLİNG ROOF, geri çekilebilir ve mekanın çatı kısmında saklanabilen bir çatı türüdür. Genellikle kafe ve restoranlarda vazgeçilmez çatı sistemleri olarak tercih edilir. Rolling çatı, daha dayanıklı, daha hafif ve kurulumu daha kolay olacak şekilde tasarlanmış yeni bir çatı kaplama sistemi türüdür. Rolling çatının arkasındaki ana fikir, gerektiğinde açık bir terasa sahip olmak isteyen insanlar için uygun maliyetli bir çözüm sunmaktır.

ROLLİNG ROOF Ne İşe Yarar?

Yuvarlanan çatı, yapının üst kısmında yuvarlanan veya kayan panellerden oluşan bir çatı türüdür. Bu çatı, birçok farklı amaç için kullanılabilir ve çok çeşitli binalara kurulabilir. Katlanan çatının en yaygın kullanımı yağmur, güneş ve diğer elementlerden korunma sağlamaktır. Katlanan çatılar ayrıca depolama için ek alan sağlamak veya veranda döşeme alanı olarak da kullanılır. İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE, ekstra alan sağlamak için kolayca açılabilen bir çatı türüdür. İşletmenizde veya özel mekanlarınızda açık hava hissine sahip olmanızı sağlarlar ki bu, diğer birçok çatı türünde elde ettiğiniz bir şey değildir. Ayrıca bahçe veya düğün salonu gibi açık hava gerektiren yerler için alanı kullanabilme avantajını da sunarlar.

ROLLİNG ROOF Sistemleri Nedir?

Katlanır teraslar, geri çekilebilir olarak tasarlanmış bir çatı türüdür. Bu, bir düğmeye basarak açılıp kapatılabileceği anlamına gelir. Günümüzde birçok farklı alanda yaygın olarak tercih edilen bir sistemdir. Hem kaliteli hem estetik hem de kullanışlı olması ile ön plana çıkar. Katlanır terasın mekan sahipleri için birçok avantajı vardır. Güneş ışığının yukarıdan girmesini engelleyerek yaz aylarında evin serin kalmasına yardımcı olabilir. Ayrıca kış aylarında ısıyı içeride hapsederek ve gerektiğinde tekrar mekana yönlendirerek içeride tutmaya yardımcı olur. Ayrıca, güzel havalarda, bahar aylarında istediğiniz zaman alanı açabileceğiniz için, katlanan bir terasla mekanın açık alanını yıl boyunca kullanabilmenin ek bir avantajı da vardır.

 

Yenilikçi Katlanır Teraslar

Katlanır teraslar, mimari endüstrisinde etkileyici bir yeniliktir. Mekanın içine kurulan ve açık havada yaşam alanı için daha fazla alan sağlamak için açılabilen bir tür açık hava terasıdır. İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE FİYATLARI, yerden tasarruf edebilme, açık yaşam alanı sağlama ve yağmurdan koruma gibi birçok avantaj sağlar. Genel olarak gökyüzünün engelsiz bir görünümünü sağlamak için katlanabilen veya geri çekilebilen bir çatı türüdür. Bu çatı tipi genellikle yüksek tavanlı veya çok pencereli mekanlarda kullanılır. Katlanır teras, kentsel yaşam için yenilikçi bir çözümdür. Çeşitli amaçlar için kullanılabilecek geniş bir dış alan sağlar.

Katlanır Teras Avantajları

İlk avantaj, uygun maliyetli olmaları ve minimum bakım gerektirmeleridir. Bunun nedeni, hafif malzemelerden yapılmış olmalarıdır, bu nedenle montajı kolaydır. İkinci avantajı ise yakınlarda park gibi başka yeşil alanların bulunamayacağı alanlarda insanların dinlenmesi ve sosyalleşmesi için bir alan sunmasıdır. Üçüncü avantaj, gölge sağlamalarıdır, bu da insanların gün boyunca güneş ışınlarından aşırı ısınmadan dışarıda vakit geçirebilmeleri anlamına gelir. İZMİR ROLLİNG ROOF TENTE bunlar ve benzeri avantajları ile ön plana çıkıyor. Yüksek kaliteli sistemlerdir ve maliyetleri değişkenlik gösterir. Kullanım alanına bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar yapılır.

TOP